Lampy liniowe LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 3

Lampy liniowe LED Blaupunkt to lampy, które świetnie sprawdzą się jako oświetlenie biurowe, ale także domowe. Dzięki swojej budowie świecą całą powierzchnią, dają dużo światła, a przy tym nie oślepiają. Lampy liniowe LED Blaupunkt występują w kilku mocach i rozmiarach do wyboru, co umożliwia wybranie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb.

Co nazywamy oświetleniem liniowym LED?

Oświetlenie liniowe to popularne tuby o różnych długościach. Stosowane są w różnych zakładach pracy, magazynach, salach gimnastycznych czy szkołach. Można je montować w oprawach przeznaczonych do oświetlenia LED, jak i w obudowach z pominięciem różnych układów zasilających.

Dlaczego warto oszczędzać energię korzystając ze świetlówek LED?

Korzystając ze świetlówek LED zastępujących tradycyjne świetlówki gazowe możemy zmniejszyć konsumpcję energii lub wydłużyć żywotność żarówek. Poza tym świetlówki ledowe nie potrzebują dodatkowych energochłonnych elementów w oprawie, dzięki czemu w chwili wymiany nie trzeba przerabiać lub wymieniać oprawy na nowe. Lampy liniowe LED Blaupunkt występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować idealnie do potrzeb. Jednolite światło uzyskiwane ze zintegrowanego źródła światła LED świetnie sprawdzi się w miejscach, które muszą być dobrze oświetlone.