Latarki LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 3
Latarki LED

Latarki LED Blaupunkt to multifunkcjonalne produkty oświetleniowe cechujące się wysokimi osiągami świetlnymi oraz atrakcyjnym wykonaniem. Za sprawą wytrzymałej obudowy, silnej mocy światła i niewielkiej wagi - latarki LED Blaupunkt doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej wymagających. Latarki LED Blaupunkt cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem klientów. Czechy, Norwegia i Włochy - produkty Blaupunkta rozświetlają przestrzeń wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Na całym świecie. 

Komu posłużą latarki LED Blaupunkt?

Latarki LED sprawdzą się jako źródło światła u wszystkich osób, zarówno w młodym, jak i starszym wieku. Ich uniwersalność sprawia, że są one nieustannie popularne i nigdy nie wyszły z mody. Pozwolą one oświetlić duże i małe przestrzenie. Ich niewielkie rozmiary i waga umożliwiają zabranie ze sobą latarki w podróż, a wygodne ułożenie w dłoni zapewnia komfort użytkowania.

Co wyróżnia latarki Blaupunkt?

Latarki LED marki Blaupunkt, dostępne w naszej hurtowni internetowej, zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, m.in. metalu, dzięki czemu posłużą na długie lata. Poza tym są one wodoszczelne, więc sprawdzą się w nawet bardzo wymagających warunkach. W naszej ofercie znajdują się minimalistyczne latarki, tzw. kieszonkowe, ale także duże latarki czy tzw. szperacze, które można zamontować w samochodach terenowych lub wykorzystać jako oświetlenie dużych przestrzeni, takich jak np. hale produkcyjne i magazyny. Najwyższy tryb oferowanej przez nas latarki to jasność na poziomie 1000 lumenów, co jest równoznaczne z jej użyciem w niemal każdych warunkach. Dodatkowym atutem naszych latarek jest zasięg do 240 metrów, co w przypadku tak dużej jasności jest rzadko spotykane.