Latarki LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 3

Latarki LED to najpopularniejsze oświetlenie, powszechnie wykorzystywane w różnych celach. Dzięki swoim minimalistycznym wymiarom latarki LED Blaupunkt mogą być przechowywane w wielu miejscach, nawet w kobiecej torebce, nerce, czy kieszonce kurtki. 

 1. Latarka LED Blaupunkt Flash Patrol 1000lm IPX4
  EAN: 5907622671586
  Liczba lumenów: 1000
  Materiał wykonania: Aluminium
  Kolor obudowy: czarny
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kod Produktu: LR-1000-R
  Ilość źródeł światła: 1
  Maksymalny czas świecenia: 8
  Zasięg światła: 240
  Cena detaliczna
  169,99 zł 138,20 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Komu posłużą latarki LED Blaupunkt?

Latarki LED sprawdzą się jako źródło światła u wszystkich osób, zarówno w młodym, jak i starszym wieku. Ich uniwersalność sprawia, że są one nieustannie popularne i nigdy nie wyszły z mody oświetleniowej. Pozwolą one oświetlić duże i małe przestrzenie. Ich niewielkie rozmiary i waga umożliwiają zabranie ze sobą latarki w podróż, a wygodne ułożenie w dłoni zapewnia komfort użytkowania.

Co wyróżnia latarki Blaupunkt?

Latarki LED marki Blaupunkt dostępne w naszej hurtowni internetowej zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, m.in. metalu, dzięki czemu posłużą one na długie lata. Poza tym są one wodoszczelne, więc sprawdzą się w nawet bardzo wymagających warunkach. W naszej ofercie znajdują się minimalistyczne latarki, tzw. kieszonkowe, ale także duże latarki, czy tzw. szperacze, które można zamontować w samochodach terenowych lub wykorzystać jako oświetlenie dużych przestrzeni, takich jak np. hale produkcyjne i magazyny. Najwyższy tryb latarki przez nas oferowanej to jasność na poziomie 1000 lumenów, co jest równoznaczne z jej użyciem w niemal każdych warunkach. Dodatkowym atutem naszych latarek jest ich zasięg do 240 metrów, co w przypadku tak dużej jasności jest rzadko spotykane.