Żarówki LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 7

Żarówki ledowe stają się najpopularniejszym typem oświetlenia. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem oświetlenia marki Blaupunkt w Polsce, jak i w Europie. Wybierając żarówki LED Blaupunkt zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się energooszczędne produkty, które pozwolą zgromadzić największe oszczędności.

 1. Blaupunkt Żarówka LED GU10 5W
  Moc: 5
  Materiał wykonania: Aluminium, Tworzywo sztuczne
  Liczba lumenów: 450
  Mocowanie: GU10
  Ściemnianie: nie
  Kolor obudowy: biały
  Kąt świecenia: 100
  Kod Produktu: GU10-5W-K
  Cena detaliczna
  Zwykła cena 8,99 zł 7,31 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Czym jest oświetlenie ledowe?

Chociaż z żarówek ledowych korzystamy już od pół wieku, to nadal temat ten budzi wiele nurtujących pytań i wątpliwości. Warto wiedzieć jednak, że LED to skrót od angielskiej nazwy diody elektroluminescencyjnej. Jest ona półprzewodnikiem w promieniowaniu optycznym. W zależności od tego, jaka domieszka została wykorzystana w materiale półprzewodnika, od tego zależy, jakiej długości światło da żarówka ledowa.

Dlaczego warto korzystać z żarówek LED?

Korzystanie z tradycyjnych żarówek przysporzy nie tylko dodatkowych wydatków, ale także zabierze czas konsumenta. Jedna żarówka LED świeci 21 lat przy wykorzystywaniu 12,5 W, natomiast tradycyjna żarówka zużywa 60 W i aby korzystać z niej przez 20 lat musielibyśmy kupić aż 21 żarówek! Na tym przykładzie widzimy jak korzystne jest kupowanie żarówek ledowych. Koszty eksploatacji lampy LED od zwykłej żarówki są mniejsze o około 80 - 90%, a światło uzyskujemy momentalnie i to bez rozgrzewania, bez rtęci, dzięki czemu światło LED nie jest szkodliwe dla naszego zdrowia.

Co wyróżnia żarówki LED Blaupunkt?

Żarówki LED Blaupunkt charakteryzują się sporą różnorodnością, gdyż będą odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dostępne w naszej ofercie żarówki Blaupunkt to przede wszystkim dbałość o środowisko oraz spora energooszczędność. Dzięki żarówkom LED Blaupunkt zmniejszą się Twoje rachunki za energię elektryczną. Ważną kwestią jest też różnorodna temperatura barwowa do wyboru oraz możliwość dobrania produktu do wielu opraw.