Lampy uliczne LED Greenie

Znaleziono produktów: 35
Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED Greenie są chętnie i powszechnie wykorzystywane w oświetleniu ulicznym. Doskonale zastępują standardowe oprawy oraz żarówki sodowe. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie lampy LED Greenie wykorzystują wydaje diody LED, które zapewniają wysoką wydajność świetlną oraz energooszczędność.

Co wyróżnia uliczne lampy LED Greenie?

Użycie lamp ulicznych LED marki Greenie wpływa korzystnie na nasze zdrowie oraz środowisko w którym żyjemy. Produkty Greenie powstają z dbałości o środowisko, jak i zdrowie Polaków. Cechy charakterystyczne produktów Greenie, a w tym także lamp ulicznych LED to wysoka jakość wykonania, długotrwałość oraz długoletnia gwarancja ze strony producenta.

Oświetlenie uliczne LED zamiast oświetlenia tradycyjnego?

Głównym powodem, dla którego miasta wolą inwestować w lampy uliczne LED jest energooszczędność, a także zmiana jakości światła. Dla lamp wyładowczych charakterystyczne było światło o barwie pomarańczowej, które lampy LED zastąpiły naturalnym światłem w białym kolorze. Dzięki temu widoczność na drogach się polepszyła, a co za tym idzie także bezpieczeństwo mieszkańców.