Taśmy LED Greenie

Znaleziono produktów: 74
Taśmy LED

Taśmy LED stanowią nowoczesne i wielofunkcyjne oświetlenie domów. Sprawdzą się jako podświetlenie ścianek, mebli, paneli sufitowych, regałów, a w czasie świąt i różnych uroczystości taśmy LED będą idealnym elementem oświetleniowym służącym do dekoracji przestrzeni. Taśmy LED Greenie to zarówno wersje wodoodporne, które można zastosować w wielu miejscach bez obaw, a także modele, które wyróżnia wysoki wskażnik oddawania barw. Dostępne są taśmy Greenie o różnych barwach światła, a także modele w określonym kolorze czy nawet taśmy LED Greenie RGB, czyli wielokolorowe.

Czym są taśmy LED?

Taśmy LED Greenie są jednymi z najpopularniejszych produktów, jakie oferujemy. Ich cechy charakterystyczne to energooszczędność, funkcjonalność, a także nieograniczone możliwości montażowe. Dodatkowo taśmy LED Greenie wykorzystują niewiele mocy, a światło, które zapewniają jest w wybranej kolorystyce i temperaturze barwowej, dzięki czemu można je dopasowywać w zależności od potrzeb. Taśmy ledowe mają niewielkie rozmiary, są elastyczne i posiadają warstwę samoprzylepną. W naszej ofercie posiadamy duży wybór mocy, barw świecenia i klas wodoodporności taśm ledowych Greenie, co umożliwia ich stosowanie w różnych warunkach.

Gdzie stosować taśmy LED Greenie?

Warto wiedzieć, że mniejsze moce taśm ledowych najlepiej sprawdzą się w oświetleniu sklepów, czy sufitów podwieszanych. Natomiast większe moce taśm LED znajdą swoje zastosowanie w domach i mieszkaniach, ale także w banerach reklamowych, iluminacjach budynków i ulic. Taśmy LED Greenie, jakie posiadamy w naszej ofercie bazują na ultra wydajnych diodach światowych liderów, gdyż naszym celem jest zapewnienie  taśm wysokiej jakości, które posłużą przez dłuższy czas.