Foscarini

Znaleziono produktów: 383
Foscarini

Foscarini to marka o długiej historii, która owocuje kultowymi i niezwykle prestiżowymi projektami oświetlenia. Lampy Foscarini wykonywane są ręcznie z wielką precyzją. Specjalnością marki jest szkło z Murano, które odpowiednio zabarwione daje niesamowite efekty wizualne. Marka Foscarini przywiązuje uwagę do szczegółów projektów, dopracowując każdy ich aspekt. Firma znana jest z solidnego wykonania i unikalnych cech, które mogą przyciągnąć nawet najbardziej wymagających klientów. Marka powstała w Wenecji, która słynie z niesamowitego stylu architektonicznego. Projekt Foscarini odzwierciedla wizję i pasję projektanta do tworzenia niezwykłej sztuki użytkowej.

Ekskluzywne wykończenie

Marka Foscarini wyróżnia się ekskluzywnym wykończeniem lamp, które z pewnością nadadzą elegancji wielu pomieszczeniom. Być może jest to efektem tego, że marka powstała w Wenecji, mieście, w którym można spotkać niesamowitą architekturę oraz wyjątkowy design. Weneckie zamiłowanie do piękna można odnaleźć w wielu projektach lamp Foscarini.

Mnogość kształtów

Produkty marki Foscarini wyróżniają się na tle konkurencyjnych lamp za sprawą oryginalnie ukształtowanej formy. Każdy z produktów stanowi autonomiczne dzieło sztuki użytkowej - staje się modelem, którego historii należy upatrywać w artystycznej pasji i miłości do detali. Produkty Foscarini doskonale spiszą się w każdym wnętrzu - luksusowym apartamencie i skromnym mieszkaniu. Ich wielowymiarowy charakter ożywi raz ukształtowaną przestrzeń oraz tchnie nowego ducha w zastane kompozycje.