Reflektory szynowe Abigali

Znaleziono produktów: 10
Reflektory szynowe

Reflektory szynowe Abigali to nowoczesny sposób na stworzenie indywidualnego systemu oświetleniowego. Lampy tego typu są chętnie wykorzystywane zarówno w przestrzeniach komercyjnych, jak i prywatnych. Odpowiednio dobrane reflektory szynowe Abigali zapewnią mnóstwo możliwości. Dużą zaletą reflektorów jest możliwość regulowania kierunku świecenia. W ofercie Abigali znajdziemy nowoczesne reflektory szynowe LED, które są nie tylko funkcjonalne, ale dobrze się prezentują.

Abigali - reflektory szynowe 1-fazowe i 3-fazowe

Reflektory szynowe w ofercie występują w dwóch wariantach: jednofazowe lub trzyfazowe. Oprawy szynowe zapewniają punktowe światło, które jest bardzo korzystne szczególnie w handlu. Reflektory Abigali posiadają także bardzo wysoki współczynnik oddawania barw (CRI90+), co tym bardziej czyni je odpowiednim wyborem do zastosowania w handlu i miejscach, gdzie prawidłowe oddawanie kolorów ma znaczenie.

Reflektory szynowe LED Abigali

W reflektorach szynowych, które marka Abigali posiada w ofercie, znajdują się lampy szynowe LED. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii oprawy cechują się dużo lepszymi parametrami niż modele tradycyjne. Zużywają także dużo mniej prądu, co ma duże znaczenie w miejscach, gdzie korzysta się z nich przez dłuższy czas. Technologia ledowa zapewnia długą żywotność lamp i wysoką jakość oświetlenia. Sprawdź, jakie reflektory szynowe LED sprawdzą się u Ciebie.