Lampy liniowe LED

Znaleziono produktów: 46
Lampy liniowe

Lampy liniowe to popularne oświetlenie parkingów, sklepów wielkopowierzchniowych, hal przemysłowych, magazynów i ciągów komunikacyjnych. Świetlówki są powszechnie stosowane ze względu na swoją funkcjonalną budowę. Możliwość łączenia wielu lamp w jednej linii sprawia, że łatwo docierają nawet w trudnodostępne miejsca, jednocześnie niedominując przestrzeni sufitu. Lampy liniowe cechuje najczęściej wysoka szczelność, a co za tym idzie, do opraw nie przedostają się kurze i zanieczyszczenia, które mogłyby osłabić przepuszczanie światła.

 1. Lampa liniowa LED Professional 150cm 60W NW
  Moc: 60
  Temperatura światła [K]: 4000
  Liczba lumenów: 7800
  Materiał wykonania: Aluminium
  Ściemnianie: nie
  CRI: >80
  Kolor obudowy: biały
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kod Produktu: LHP60NW
  Kąt świecenia: 120
  Oszczędność roczna: 355.33
  Cena detaliczna
  329,99 zł 268,28 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Przemysłowe lampy liniowe

Świetlówki to bardzo wszechstronne oświetlenie o łatwym sposobie instalacji i dużych możliwościach aranżacyjnych. Lampy liniowe można montować na specjalnych linkach albo przy suficie podwieszanym. Lampy liniowe LED w naszej hurtowni posiadają wysoką wydajność świetlną, dlatego nawet duża ilość lamp nie wpłynie znacząco na koszty energii elektrycznej. Świetlówki polecane są szczególnie w miejscach przemysłowych lub takich z nisko zawieszonym sufitem jak np. parkingi.

Minimalistyczny wystrój

Lampy liniowe przypadną do gustu osobom, które oświetlenie rozpatrują głównie przez pryzmat możliwości świetlnych. Wszystko za sprawą wybitnej specyfikacji technicznej, dużej funkcjonalności oraz uniwersalnego wyglądu, umożliwiającego umieszczenie ich w każdej przestrzeni.