Kinkiety

Znaleziono produktów: 37

Posiadamy w swojej ofercie imponującą ilość kinkietów wytworzonych przez zagranicznych oraz krajowych producentów. Lampy ścienne zewnętrzne łączą ze sobą funkcjonalność oraz estetykę wykonania. To wydajne źródła światła, które dobrze sprawdzą się w roli atrakcyjnego wykończenia przestrzeni. 

 1. Plafon Milagro EKP767 LED
  Moc: 12
  EAN: 5902693730767
  Temperatura światła [K]: 4000K
  Liczba lumenów: 960
  Materiał wykonania: Metal, Tworzywo sztuczne
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kod Produktu: EKP767
  Cena detaliczna
  51,00 zł 41,46 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę
Strona

Lampy ścienne na zewnątrz

Kinkiety zewnętrzne wykorzystywane są do oświetlania budynków mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Najużyteczniejsze stają się późnymi wieczorami lub zimą, gdy mrok potrafi zaskoczyć. Niektóre kinkiety zewnętrzne - dostępne w naszym sklepie - wyposażone są w czujniki ruchu, czujniki zmierzchu, a nawet panele słoneczne, dzięki czemu nie wymagają zewnętrznego źródła zasilania.

Kompleksowa ochrona

Lampy ścienne na zewnątrz cechują się zwiększoną wytrzymałością oraz dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Większość oferowanych w tej kategorii produktów skutecznie oprze się działaniu wiatru, opadom oraz pyłom. Szczegółowe Informacje o klasie ochrony wybranych kinkietów można znaleźć każdorazowo w danych technicznych lamp. Dużą uwagę warto poświęcić klasie szczelności IP, która oddaje poziom pyłoszczelności i wodoszczelności produktów.