Inne marki

Znaleziono produktów: 7483

W naszej ofercie znajdą Państwo oświetlenie najwyższej jakości. Oświetlenie LED zyskuje na coraz większej popularności. Nasza bogata oferta to producenci znani na całym świecie tacy jak, np. Zuma Line, Candellux, Nowodvorski, Maytoni, Fontana Arte i wiele wiele innych. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

 1. Żyrandol Ideal Lux 081526 Colossal SP15 Grigio
  EAN: 8021696081526
  Materiał wykonania: Kryształ, Metal, Szkło
  Mocowanie: E14
  Kolor obudowy: chrom, transparentny, przydymiony, przezroczysty
  Kod Produktu: 081526
  Ilość źródeł światła: 15
  Zakres regulacji [cm]: H min 90 / max 265 cm
  Cena detaliczna
  5 535,00 zł 4 500,00 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Lampy designerskie - wielu producentów, najwyższa jakość

W naszej ofercie mamy lampy, które zostały zaprojektowane przez najbardziej docenianych producentów na całym świecie. Lampy LED to przede wszystkim energooszczędność połączona z niezwykłą funkcjonalnością. W naszej ofercie Hurtlamp.pl można znaleźć lampy pasujące do wielu wnętrz. Gwarancją jakości lamp LED jest dbałość o każdy szczegół na każdym etapie produkcji.

Designerskie lampy LED - niezawodna wydajność oraz wysoka jakość wykonania

Dzięki zaawansowanej technologii LED, lampy designerskie pobierają małą ilość prądu, a ponadto odznaczają się zwiększoną wydajnością. Wysoka żywotność, niepowtarzalny wygląd oraz znikoma szkodliwość dla środowiska to trzy koronne argumenty przemawiające za wyborem lamp designerskich dostępnych w naszej hurtowni.