Maty grzewcze

Znaleziono produktów: 4
Maty grzewcze

Maty grzewcze/folie grzewcze to idealny sposób na ogrzanie pomieszczeń. Wykorzystują one osiągnięcia nowych technologii, a poza tym są przyjazne środowisku. Energooszczędne maty grzewcze to innowacyjne rozwiązanie, które jest bezpieczne dla zdrowia. Poleca się je jako główny sposób ogrzewania domu szczególnie alergikom. Folie grzewcze cechują się także niewielkim kosztem instalacji, są też ekonomiczne w eksploatacji.

Dlaczego maty grzewcze cieszą się coraz większą popularnością?

Maty grzewcze nie wykazują żadnych szkodliwych skutków promieniowania elektromagnetycznego. Dzięki temu są  one w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia, ale także dla środowiska. Elektryczne maty grzewcze to sposób na ogrzanie wielu pomieszczeń i pełną kontrolę nad temperaturą wnętrz. Folie grzewcze poprawiają jakość powietrza i wykazują działanie antybakteryjne. Sposób korzystania z tego typu ogrzewania jest bardzo komfortowy, maty działają bezszelestnie a jedynym efektem ich działania jest przyjemne ciepło, które odczuwamy.

Gdzie znajdą zastosowanie maty i folie grzewcze?

Maty grzewcze sprawdzą się w wielu zastosowaniach, zarówno jako ogrzewanie podłogowe, ścienne, jak i sufitowe. Maty grzewcze na podczerwień bardzo łatwo zamontować i jest to proces dużo szybszy niż instalacja konwencjonalnego ogrzewania. Wysoka wydajność grzewcza oraz niskie koszty eksploatacyjne sprawiają, że wykorzystanie mat grzewczych IR to dobre rozwiązanie dla każdego, kto ceni ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.