Plafony LED

Znaleziono produktów: 26
Plafony LED

Plafony to nie tylko lampy sufitowe. Wiele z nich można również zamontować na ścianach. Taka możliwość skutkuje jednolitą aranżacją oświetlenia w całym pomieszczeniu. Plafony LED występują w wersji z miejscem na żarówkę oraz w opcji ze zintegrowanym źródłem światła LED, które oferuje dużą jasność przy niewielkim poborze mocy. Nowoczesne plafony LED dobrze komponują się w licznych aranżacjach i pasują do wielu stylów.

Wybór plafonu LED na ścianę

Plafony ścienne współgrają z licznymi aranżacjami. Ważne jest, by przy ich wyborze sugerować się charakterystyką i zastosowaniem pomieszczenia. Jeśli plafon ma pełnić funkcję dekoracyjną, nie musimy się zwracać uwagi na szczelność oprawy, jeśli jednak jego miejsce będzie w łazience czy na korytarzu, lepiej wybrać plafon LED z minimalnym IP44.

Plafony LED - od minimalistycznych po modele designerskie

Za dużą zaletę plafonów uważa się ich minimalistyczny, nienarzucający się charakter. Są to doskonałe lampy ścienne również do zastosowań w miejscach publicznych, na klatkach schodowych, korytarzach. Mimo iż największą popularnością cieszą się proste plafony LED, posiadamy także oryginalne, designerskie plafony ścienne, które zachwycają swoim wyglądem.