Lampy stojące LED

Znaleziono produktów: 1264

Lampy stojące LED umieszcza się na płaskiej powierzchni. To może być stół, mebel lub podłoga. W sytuacji lamp zewnętrznych nawet ziemia. Lampy stojące dzielimy na lampy podłogowe i stołowe. W naszej ofercie dostępne są lampy stojące wielu marek, o niepowtarzalnym designie z myślą o różnorodnych zastosowaniach.

Lampy podłogowe na HurtLamp.pl

Lampy podłogowe dostępne w naszej hurtowni służą szerokiej gamie zastosowań. Można zaleźć lampy do czytania, lampy uzupełniające do salonu, czy rozpraszające do sypialni. Oferujemy lampy podłogowe LED z abażurami, kloszami, wzbogacone o najnowsze technologie, jak port USB i możliwość ściemniania światła.

Wybór lamp stołowych

Oferowane przez nas lampy stojące na stół to lampki nocne, lampy biurkowe, czy lampki do gabinetu. Posiadamy klasyczne lampy do sypialni, kultowe już lampy biurkowe ze sprężynowym ramieniem i designerskie lampy stołowe do dekoracji salonu. Oferujemy także funkcjonalne oświetlenie stołowe marki Blaupunkt z możliwością ściemniania i odpowiadającym na potrzeby współczesnego człowieka uchwytem na smartfon.