Maxlight

Znaleziono produktów: 36
Maxlight

Marka Maxlight ma ponad dekadę doświadczenia w branży oświetleniowej. Choć nie jest to jeszcze długo, wystarczająco zapadła użytkownikom w pamięć, by lampy Maxlight były rozpoznawalne. Oferta firmy jest bardzo szeroka, od oświetlenia dekoracyjnego po lampy specjalistyczne czy oprawy. Pozwala to na urządzenie całego mieszkania korzystając jedynie z oświetlenia Maxlight. To łatwe rozwiązanie, które niesie z sobą wiele korzyści. Maxlight od początku zdawał sobie sprawę, że oświetlenie definiuje przestrzeń i ta zasada przyświeca mu do dziś, kiedy oferuje bogatą ofertę lamp, mających spełnić oczekiwania każdego i mających wpasować się w każdą przestrzeń.

 1. Kinkiet Maxlight W0222 Candy
  Moc: 8
  EAN: 5903351001021
  Temperatura światła [K]: 3000K
  Liczba lumenów: 450
  Materiał wykonania: Metal
  Ściemnianie: nie
  Kolor obudowy: chrom
  Barwa światła: Biała ciepła
  Kod Produktu: W0222
  Cena detaliczna
  395,00 zł 321,14 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Maxlight - od lamp tradycyjnych po oświetlenie LED

Lampy Maxlight są zróżnicowane nie tylko pod względem formy i przeznaczenia. Firma daje pełnię możliwości wyboru, dostosowując lampy do stylu życia użytkowników i charakteru aranżacji. W ofercie znajdziemy więc lampy sufitowe, podłogowe, lampy ścienne w rozmaitych stylach. Oryginalny i śmiały design doskonale odnajduje się we współczesnych aranżacjach. Od prostej formy po rozbudowane, nietypowe kształty - lampy Maxlight zaskakują i wzbogacają wnętrza. Marka podąża za innowacjami w oświetleniu i posiada szeroki asortyment lamp LED, dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości oświetlenia i chcą żyć ekologicznie.

Lampy Maxlight - rozmaite zastosowania

Dzięki różnorodności modeli Maxlight oraz funkcjonalności, oświetlenie marki trafia nie tylko do odbiorców indywidualnych. Korzystają z niego także przedsiębiorcy. Lampy Maxlight zdobią przestrzeń placówek publicznych i firm. Dzięki zaufaniu, jakie zbudowała marka, lampy Maxlight kojarzone są z solidnością i wysoką jakością. I takie właśnie są. Nie tylko wyjątkowo urokliwe i przyciągające wzrok, są także użyteczne i trwałe, o co na każdym etapie dba marka.