Taśmy LED Greenie 24V

Znaleziono produktów: 8

Taśmy LED 24V Greenie nadadzą każdemu rozwiązaniu designerskiemu pożądaną wyrazistość. Zapewnią one komfort użytkowania, a także pozwolą stworzyć niezwykłe iluminacje świetlne w każdym miejscu. Taśmy LED 24V są energooszczędne i przy tym charakteryzują się wysoką wydajnością, dlatego sprawdzą się w wielu realizacjach. Można je zamieścić w biurach w celu stworzenia inteligentnego oświetlenia lub do ozdobnego podświetlenia pomieszczeń lub elewacji. 

Taśma LED Greenie 24 V - funkcjonalne oświetlenie

Taśmy Greenie 24 V mogą stanowić oświetlenie dekoracyjne, które jest obecnie bardzo pożądane. Zainstalowanie ich na szafkach podświetli wnętrze i da ładny efekt świetlny. Dzięki zastosowaniu taśm 24 V możemy stworzyć dłuższe instalacje świetlne, bo spadki napięcia są mniejsze. Także trwałość taśm zasilanych napięciem 24 V jest wyższa. Paski LED Greenie wykazują wysoką skuteczność świetlną, dzięki czemu są dobrym i polecanym rozwiązaniem.

Taśmy ledowe 24 V Greenie - dobierz barwę światła

Aby sprostać potrzebom odbiorców, Greenie oferuje taśmy LED o różnych barwach światła. W zależności od zastosowania sprawdzają się bowiem modele o różnej temperaturze barwowej. Taśmy dostępne są w rolkach lub na metry w zależności od konkretnego modelu. W ofercie znajdziemy taśmy do zastosowań wewnętrznych, jak i modele o klasie szczelności IP65, dzięki czemu istnieje naprawdę dużo opcji na ich wykorzystanie.