Belid

Znaleziono produktów: 27
Belid

Lampy ze szkockiej miejscowości Varberg oddają skandynawski charakter. Belid swoją historię liczyć może od roku 1969 roku, choć wtedy firma nie zajmowała się jeszcze produkcją oświetlenia. Jednak zdobyta wtedy wiedza przydała się i Belid wykorzystuje wiedzę z metalurgii przy tworzeniu swoich modeli. Firma rozwinęła się w kierunku oświetlenie ekologicznego, które oparte jest na najnowszych technologiach w dziedzinie oświetlenia.

 1. Lampa stołowa Belid 415993 Frank 2,0 LED
  Moc: 3
  EAN: 7391534274153
  Temperatura światła (K): 3000 K
  Liczba lumenów: 250
  Materiał wykonania: Metal
  Ściemnianie: tak
  Kolor obudowy: czarny, złoty
  Barwa światła: Biała ciepła
  Kod Produktu: 415993
  Cena detaliczna
  2 097,77 zł 1 705,50 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Belid - nowoczesne oświetlenie wnętrz

Oświetlenie Belid cechuje bezkompromisowość w podejściu do wzornictwa, jakości i produkcji. Dzięki temu marka oferuje produkty, którymi interesują się odbiorcy z wielu krajów. Uzupełnione lampami Belid wnętrza zyskują nową świeżość i stają się wyjątkowe. Oświetlenie marki będzie pasowało do dużych, współczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i do bardziej klasycznych mieszkań. W ofercie znajdziemy lampy stołowe i wiszące, które można wykorzystać do aranżacji przestrzeni prywatnej, jak i w projektach komercyjnych.

Skandynawski design - lampy Belid

Prostota i funkcjonalność to cechy, które w lampach Belid stawiane są na pierwszym miejscu. Wysoka jakość materiałów idzie w parze z oryginalnym projektem. Lampy Belid to oświetlenie, które zyskało zaufanie odbiorców. Niesie ze sobą skandynawskiego ducha, podążając przy tym za najnowszymi trendami w oświetleniu i wsłuchując się w potrzeby odbiorców.