Lampy uliczne LED

Znaleziono produktów: 23
Uliczne

Lampy uliczne LED to doskonały sposób na zastąpienie energochłonnego oświetlenia sodowego i metahalogenowego. Lampy uliczne LED zapewniają oświetlenie wysokiej jakości i bezawaryjne działanie przez długie lata. Ledowe lampy uliczne dostępne w naszej hurtowni to ekologiczne rozwiązanie pozwalające obniżyć rachunki za energię elektryczną. Dobrze dobrane oświetlenia uliczne to korzyść zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Lampy LED dodatkowo są przyjazne środowisku.

Technologia LED w lampach ulicznych na HurtLamp.pl

Lampy uliczne LED oszczędzają kilkadziesiąt procent energii, dzięki czemu zyski z ich wykorzystania są naprawdę duże. Pobieraną energię niemal w całości zamieniają w światło. Nasze lampy uliczne zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów zapewniających bezpieczne odprowadzanie ciepła. Cechuje je prosty montaż w wysięgniku poziomym lub klasycznie - na pionowym słupie.

Zastosowanie lamp ulicznych LED

Ekologiczne lampy uliczne LED idealnie nadają się do oświetlenia terenów otwartych, takich jak mosty, place i parkingi, ale powstały z myślą o oświetleniu ulic. Świetnie radzą sobie także z oświetleniem terenów rekreacyjnych i magazynowych. Lampy uliczne zapewniają bezpieczeństwo, są lepsze dla kierowców, przyjaźniejsze dla pieszych (brak efektu olśnienia) i nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne. Dzięki dobrze dobranej oprawie minimalizuje się ryzyko light pollution, które jest niekorzystne zarówno dla ludzi, środowiska i zwierząt.