Latarki LED

Znaleziono produktów: 417
Latarki LED

Przenośne oświetlenie przeszło wiele zmian. Zastosowanie nowoczesnych diod LED w latarkach znacząco poprawiło jakość światła. Diody LED wprowadziły nową jakość do produkcji latarek i sprawiły, że tradycyjne żarówki odeszły w zapomnienie. Energooszczędność oraz lepsza wytrzymałość poprawiły doświadczenia użytkowników, którzy coraz chętniej siegali po nowe latarki ledowe.W naszej hurtowni oferujemy latarki od czołowych producentów - latarki LED o najlepszych parametrach oraz do różnorodnych zastosowań, które spełnią wymagania każdego klienta.

 1. Latarka LedLenser F1R
  EAN: 4029113870160
  Temperatura światła [K]: 6000-8000
  Liczba lumenów: 1000
  Mocowanie: Pozostałe
  CRI: 70
  Barwa światła: Biała zimna
  Kod Produktu: 8701-R
  Cena detaliczna
  629,00 zł 511,38 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Latarki LED - latarki akumulatorowe, bateryjne, ręczne latarki ledowe, czołówki i latarki kieszonkowe

Wraz z rozwojem możliwości latarek, związanych z zastosowaniem diod LED, zwiększyło się zainteresowanie tym źródłem światła. W naszej ofercie znaleźć można latarki LEDowe zasilane bateriami oraz charakteryzujące się dłuższym czasem pracy - latarki akumulatorowe; małe latarki kieszonkowe, jak i większe latarki taktyczne. W naszym sklepie nie zabraknie także miejsca na wygodne latarki czołowe do uprawiania sportów. Nie chwaląc się - mamy je wszystkie.

Latarki znanych producentów - trwałe, sprawdzone latarki ledowe Ledlenser, Blaupunkt, Fenix

Zaufani producenci to gwarancja wysokiej jakości latarek LED. Innowacyjne rozwiązania zwiększają funkcjonalność produktów, solidne materiały zapewniają długą żywotność, a szczelność obudowy pozwala zabrać latarkę w podróż. To bardzo istotne cechy, na które zwracamy uwagę. Latarki o najwyższej klasie szczelności EX ATEX od Ledlenser czy elastyczne rozwiązania w postaci możliwości wyboru zasilania latarki (bateryjne lub akumulatorowe) oferowane przez Fenix. Wybór należy do Ciebie, znajdź w naszym szerokim asortymencie latarkę, która w pełni wpisze się w Twoje oczekiwania i ciesz się niezawodnym źródłem oświetlenia dostosowanym do Twoich potrzeb.