Oświetlenie przysufitowe

Znaleziono produktów: 257
Przysufitowe

Lampy przysufitowe sprawdzają się szczególnie w niskich pomieszczeniach. Tam, gdzie nie ma miejsca na żyrandol czy obszerną lampę wiszącą, warto zainteresować się lampą przysufitową. Lampy przysufitowe oferują dobre oświetlenie, zarówno punktowe, jak i rozproszone, pełnią także funkcję dekoracyjną. Do popularnego oświetlenia przysufitowego zaliczamy plafony, panele LED, downlighty, spoty i lampy tuby.

 1. Oprawa LED downlight 15W Ø150mm - NW
  Moc: 15
  Temperatura światła (K): 4000-4500
  Liczba lumenów: 1150
  Gwint: Panele
  CRI: >75
  Barwa światła: Biała naturalna
  Oszczędność roczna: 158.28
  Kąt świecenia: 150
  Kod Produktu: OSD15NW-IP
  Cena detaliczna
  139,99 zł 113,81 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Funkcjonalne lampy przysufitowe LED

Do jednych z najpraktyczniejszych lamp przysufitowych w naszej hurtowni zaliczamy panele LED marki Blaupunkt. Na uwagę zasługują także plafony wspomnianej marki, wyróżniające się na tle konkurencyjnych modeli za sprawą wysokiego wskaźnika szczelności (odporność na pyły i wodę), czujników ruchu czy zróżnicowanych barw światła. Także marka Greenie Polska oferuje nowoczesne lampy przysufitowe o minimalistycznych formach z energooszczędnymi diodami LED. Spośród innych lamp przysufitowych polecamy downlighty z możliwością regulacji kąta padania światła, odpowiadające na współczesne trendy "lampy tuby" czy - idealne do biura - panele LED.

Lampy przysufitowe LED - jakość i niezawodność w działaniu

Lampy przysufitowe LED zostały wykonane z najlepszej jakości komponentów. Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych elementów ma bezpośrednie przełożenie na ich żywotność. Wysoka jakość lamp przysufiowych LED jest w dużej mierze zależna od fachowej obróbki oraz profesjonalnego procesu produkcyjnego, któremu poddane są wszystkie lampy w ofercie naszej hurtowni.