Źródła światła

Znaleziono produktów: 270
Źródła światła

Dobrej jakości oświetlenie musi posiadać najwyższej jakości źródło światła. Oświetlenie LED oparte na diodach elektroluminescencyjnych z naszej oferty zapewnia światło o najwyższych parametrach. Na Hurtlamp.pl znaleźć można żarówki LED o różnorodnych zastosowaniach. Popularne żarówki o gwincie E27, GU10, czy E14 marek takich jak Blaupunkt, czy Nowodvorski. W źródłach światła znajdują się także taśmy LED.

 1. Blaupunkt Żarówka LED GU10 5W
  Moc: 5
  Materiał wykonania: Aluminium, Tworzywo sztuczne
  Liczba lumenów: 450
  Mocowanie: GU10
  Ściemnianie: nie
  Kolor obudowy: biały
  Kąt świecenia: 100
  Kod Produktu: GU10-5W-K
  Cena detaliczna
  Zwykła cena 9,99 zł 8,12 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Nowoczesne źródła światła znanych marek

Źródła światła to nie tylko znane i popularne żarówki. Wśród nich mamy także designerskie żarówki np. Abigali, Calex. Do ciekawych źródeł światła zaliczyć możemy bardzo popularne taśmy ledowe. Występują w różnych konfiguracjach i barwach, od najprostszych modeli w barwie białej, po taśmy RGB pozwalające na zmianę barwy.

Dopasuj źródło światła do potrzeb

Różnorodne aktywności wymagają źródeł światła o odmiennej mocy. Przy wyborze żarówki możemy także wybrać barwę światła. Inne zastosowanie ma bowiem barwa ciepła, inne naturalna czy zimna. Osoby poszukujące oryginalnych źródeł światła wybiorą natomiast designerskie żarówki Calex, które nie tylko zapewnią światło, ale zachwycą też swoim wyglądem.