Źródła światła

Znaleziono produktów: 302
Źródła światła

Dobrej jakości oświetlenie musi posiadać najwyższej jakości źródło światła. Oświetlenie LED oparte na diodach elektroluminescencyjnych z naszej oferty zapewnia światło o najwyższych parametrach. Na Hurtlamp.pl znaleźć można żarówki LED o różnorodnych zastosowaniach. Popularne żarówki o gwincie E27, GU10, czy E14 marek takich jak Blaupunkt, czy Nowodvorski. W źródłach światła znajdują się także taśmy LED.

Nowoczesne źródła światła znanych marek

Źródła światła to nie tylko znane i popularne żarówki. Wśród nich mamy także designerskie żarówki np. Abigali, Calex. Do ciekawych źródeł światła zaliczyć możemy bardzo popularne taśmy ledowe. Występują w różnych konfiguracjach i barwach, od najprostszych modeli w barwie białej, po taśmy RGB pozwalające na zmianę barwy.

Dopasuj źródło światła do potrzeb

Różnorodne aktywności wymagają źródeł światła o odmiennej mocy. Przy wyborze żarówki możemy także wybrać barwę światła. Inne zastosowanie ma bowiem barwa ciepła, inne naturalna czy zimna. Osoby poszukujące oryginalnych źródeł światła wybiorą natomiast designerskie żarówki Calex, które nie tylko zapewnią światło, ale zachwycą też swoim wyglądem.