Lampy stadionowe LED Arena

Znaleziono produktów: 14
Stadionowe

Lampy stadionowe Arena LED to oświetlenie o silnych strumieniach światła, wysokiej szczelności oraz imponującej wytrzymałości. Lampy stadionowe Arena posiadają zróżnicowane kąty świecenia, przez co sprawdzą się nie tylko w dużych obiektach sportowych - można ich użyć do oświetlenia dowolnej przestrzeni. Wybór lamp z rodziny "Arena" to dobre rozwiązanie, gwarantujące niskie rachunki za energię elektryczną przy zachowaniu strumienia światła o dużej jasności. 

Oświetlenie obiektów sportowych LED Arena

Lampy "Arena" to naświetlacze przeznaczone do oświetlania boisk piłkarskich oraz innych dużych obiektów, do których zalicza się: mosty, budynki, czy bocznice kolejowe. Takie zastosowanie lamp wynika z ich imponujących parametrów technicznych, niezwykłych nawet jak na lampy stadionowe. Lampy "Arena" oferują bardzo jasny strumień światła i specjalne kąty świecenia. Naświetlacze stadionowe są przy tym wysoce energooszczędne i nie generują wysokich kosztów za prąd. Atutem innowacyjnych naświetlaczy Arena jest możliwość wyemitowania strumienia światła niemal natychmiast po włączeniu.

Lampy stadionowe Arena - energooszczędność i wydajność

Za sprawą zaawansowanej technologii LED, lampy stadionowe Arena pobierają mało prądu oraz odznaczają się wydłużoną żywotnością. Emitowane przez nie światło nie drażni wzroku oraz nie emituje promieni UV. To bezpieczne i ekologiczne źródła światła o bardzo dużej mocy światła.