Lampy Liniowe LED

Znaleziono produktów: 51

Lampy liniowe LED to wszechstronne oświetlenie do różnego rodzaju pomieszczeń, które potrzebują wysokiej jakości światła bez ingerencji konstrukcji lampy w przestrzeń. Do takich należą hale produkcyjne, magazyny, przestrzenie przemysłowe, hipermarkety szkoły sklepy i sale gimnastyczne. Większość świetlówek można łatwo łączyć, docierając w nawet trudno dostępne miejsca.

Oświetlenie liniowe w HurtLamp.pl

Oferujemy kilka rodzajów produktów liniowych. Do najbardziej rozchwytywanych należą świetlówki T8. Swoją sławę zawdzięczają bezawaryjności oraz wysokiej wydajności świetlnej. Tuż obok nich plasują się świetlówki T5 ze zintegrowanymi oprawami i z wewnętrznym sterownikiem. Cenioną cechą oświetlenia liniowego jest szeroki kąt emitowanego strumienia światła, więc już kilka lamp liniowych dokładnie oświetli nawet najciężej dostępne kąty w pomieszczeniu. Produkty różnią się od siebie mocą, wymiarami, wydajnością świetlną i temperaturą światła. Wybierz wersję najlepiej spełniającą Twoje oczekiwania.

Lampy liniowe LED - wydajne oświetlenie dla przemysłu

Lampy liniowe są bardzo chętnie wykorzystywane przez przemysł ze względu na swoje parametry. Liniówki LED dodatkowo zapewniają minimalizację kosztów wynikającą z niskiego poboru energii elektrycznej. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie oświetlenie jest potrzebne cały czas, co generuje duże rachunki. Lampy liniowe LED zapewnią wysokiej jakości oświetlenie niezbędne na halach produkcyjnych czy magazynach, pozwalając jednocześnie na oszczędności.