Maseczki ochronne

Znaleziono produktów: 4

Maseczki ochronne to w obecnych czasach podstawa dla osób pracujących w służbie zdrowia, ale i dla każdej osoby cywilnej. Maseczki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów  oraz posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Maseczki zabezpieczające zmniejszają ryzyko roznoszenia się wirusów, bakterii i innych zarazków znajdujących się w wydychanym powietrzu.

Maseczki ochronne - jakie wybrać?

Maseczki ochronne gwarantują większe bezpieczeństwo przed wszelkiego rodzaju wirusami, bakteriami i innymi zarazkami, z którymi można mieć styczność każdego dnia.  Dostępne u nas maseczki zostały poddane testom, które potwierdzają, że spełniają one normy BFE (potwierdzona skuteczność filtracji bakteryjnej) oraz P.F.E. (oddychalność; ciśnienie różnicowe - Pa)

Posiadamy w sprzedaży również maseczki  KN95 z elastycznymi gumkami, zapewniające poziom ochrony FFP2. Maseczka posiada wysokiej jakości wkłady filtracyjne z zaawansowanymi mikrowłóknami naładowanymi statycznie o wskaźniku filtracji ≥95%, które zabezpieczają górne drogi oddechowe nawet przez 24 godziny.