Sufitowe

Znaleziono produktów: 11

Zewnętrzne lampy sufitowe to oświetlenie, które można stosować pod zadaszeniem elewacji budynków czy pod altanami. Tego typu oświetlenie LED jest niezbędne szczególnie w okolicach budynków firmowych. W naszym asortymencie znajdują się zewnętrzne lampy sufitowe o dużej szczelności i odporności na czynniki atmosferyczne, które łatwo przymocować do każdego rodzaju budynków.

 1. Plafon Milagro EKP767 LED
  Moc: 12
  EAN: 5902693730767
  Temperatura światła [K]: 4000K
  Liczba lumenów: 960
  Materiał wykonania: Metal, Tworzywo sztuczne
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kod Produktu: EKP767
  Cena detaliczna
  58,00 zł 47,15 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Lampy zewnętrzne - modele o wysokim IP

Lampy zewnętrzne sufitowe to dobry sposób na roświetlenie przestrzeni wokół domu lub punktów usługowych. Wysokie parametry szczelności gwarantują, że dostępne w naszej ofercie lampy zewnętrzne sufitowe sprawdzą się doskonale, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Klasa ochrony to podstawowy czynnik na który należy zwrócić uwagę przy wyborze lamp zewnętrznych na sufit. 

Lampy zewnętrzne - oświetlenie dopasowane do stylu

Lampy zewnętrzne na sufit muszą być dobrane do całości otoczenia. W naszej bogatej ofercie znaleźć można lampy sufitowe do stosowania na zewnątrz w rozmaitych stylach: retro, klasycznym, czy choćby modernistycznym. Są to modele ze zintegrowanym źródłem światła lub lampy na żarówkę. Dzięki lampom, których parametry pozwolą na bezpieczne stosowanie na zewnątrz, otoczenie zyska nie tylko dekorację, ale dobrej jakości światło przez długi czas.