Italux

Znaleziono produktów: 595
Italux

Polska marka oświetleniowa ma już swoją historię. Założona w roku 1991 firma już od ponad dwóch dziesięcioleci zdobywa doświadczenie w branży. Początkowo związana z włoskim designem marka oferuje obecnie ponad 3000 własnych modeli. Lampy Italux to różnorodność i oferta skierowana dla każdego. Od eleganckich, designerskich lamp po oświetlenie techniczne i profesjonalne. Italux zdaje sobie sprawę z różnorodności potrzeb i przedstawia rozwiązanie dla każdego.

Lampy Italux - projekty budzące zaufanie

Italux podąża za aktualnymi trendami wnętrzarskimi, równolegle nie zapominając, że zmiany nie mogą dotyczyć wyłącznie designu. Stąd też duży wybór nowoczesnych lamp LED, jakie oferuje. Wydłużona gwarancja na produkty oraz nacisk na ich jakość sprawiły, że Italux realizuje coraz więcej projektów komercyjnych.

Nowoczesne czy tradycyjne? Lampy Italux dobrane do aranżacji

Umiejętne łączenie materiałów oraz uzdolnieni projektanci gwarantują, że każdy kolejny projekt będzie udany. Lampy Italux są bowiem odpowiedzią na aktualne potrzeby odbiorców, i to nie tylko w kraju. Wyprzedzają o krok trendy i mogą zaoferować właściwe rozwiązanie oświetleniowe na czas. Nie ważne czy potrzebujesz reflektorów, spotów, lampki biurkowej czy eleganckiej lampy wiszącej. Czy urządzasz wnętrze w stylu nowoczesnym, czy tradycyjnym. Lampy Italux będą odpowiednie do Twojej aranżacji. Dzięki zróżnicowaniu barw i dużej rozpiętości kolorystycznej modeli dopasujesz konkretną lampę do swojej wizji.