Akcesoria do latarek

Znaleziono produktów: 103
Akcesoria

Akcesoria do latarek LED pozwalają rozszerzyć funkcjonalność latarek ledowych. Dzięki kolorowym filtrom i nakładkom możemy zyskać jeszcze więcej możliwości. Baterie, akumulatory, uchwyty - wszystko to jest niezbędne, by latarka działała poprawnie. Zwiększ możliwości swojej latarki dzięki akcesoriom do latarek LED, które znajdziesz w naszej ofercie.

 1. Latarka czołowa LedLenser 502149 MH3
  Liczba lumenów: 200
  Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
  Ściemnianie: tak
  Kolor obudowy: czarny, żółty
  Barwa światła: Biała ciepła
  Kod Produktu: 502149
  Ilość źródeł światła: 1
  Maksymalny czas świecenia: 35
  Zasięg światła: 130
  Cena detaliczna
  135,00 zł 109,76 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Kolorowe filtry do latarek

Kolorowe filtry do latarek pozwalają zmienić barwę emitowanego przez produkt światła. W zależności od filtru, użytkownik może uzyskać barwę, która okaże się pomocna podczas pracy w garażu, na polowaniu czy choćby w trakcie nocnej przechadzki po górach. Filtry o najlepszej jakości oraz zróżnicowanych barwach dostępne są w ofercie naszej hurtowni.

Akumulatory oraz baterie

Zdaniem niektórych - źródło zasilania to najważniejsza część produktu, trudno im się zresztą dziwić - bez akumulatora lub baterii nawet najpotężniejsza latarka okaże się bezużyteczna. Chcąc upewnić się, że Twoja latarka będzie działać możliwie dobrze - dokonaj zakupu akumulatora lub baterii na stronie naszej hurtowni.