Lampy przeciwwybuchowe LED

Znaleziono produktów: 21
Przeciwwybuchowe

Przeciwwybuchowe oświetlenie LED dostępne w naszej hurtowni to sprzęty o zaawansowanych parametrach, jakich wymaga sytuacja silnego zagrożenia wybuchowego. Lampy antywybuchowe LED to idealny zamiennik oświetlenia halogenowego oraz metahalogenkowego, ponieważ pobierając mniej energii, oferują strumień światła o zbliżonej jasności.

Zastosowanie lamp przeciwwybuchowych

Lampy przeciwwybuchowe LED znacząco podnoszą bezpieczeństwo przestrzeni zagrożonych pożarami. Do takich miejsc można zaliczyć stacje benzynowe, przepompownie paliw, rafinerie i inne obiekty o zbliżonym charakterze. Lampy LED dostępne w naszej hurtowni spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa poświadczające o możliwości zastosowania w miejscach o największym ryzyku eksplozji. Wysoka wydajność świetlna i niski pobór energii lamp przeciwwybuchowych LED przyczyniają się do wzrostu oszczędności.

Oprawy liniowe LED przeciwwybuchowe

Specjalistyczne lampy przeciwwybuchowe muszą spełniać szereg wytycznych, by móc być dopuszczone do użytkowania w terenie potencjalnie zagrożonym wybuchem. W naszej ofercie znajdują się lampy przeciwwybuchowe sprawdzonych producentów, które zagwarantują bezpieczeństwo w każdej, nawet niebezpiecznej sytuacji.