Izolacja do ogrzewania podczerwienią

Znaleziono produktów: 2
Izolacja

Izolacja do ogrzewania podczerwienią, to ekologiczne i proste w montażu rozwiązanie. Dobrej jakości izolacja jest odporna na grzyby, bakterie, pleśnie. Izolacje z naszej oferty nie zawierają substancji rakotwórczych i toksyn. Izolacje znajdują zastosowanie w transporcie, budownictwie, przemyśle.

Izolacje termiczne do mat grzewczych

Dobra izolacja powinna być skonstruowana w taki sposób, by chronić przed utratą ciepła. Izolacja Alufox z naszej oferty to pięciowarstwowa struktura (aluminium, folia, pianka polietylenowa). Wykazuje dużą odporność na działanie nawet skrajnych temperatur. Izolację termiczną Alufox łatwo zamontować, prosto też naprawić. Nie kruszy się i nie kurczy. Wybór sprawdzonej izolacji sprawi, że będzie służyła wiele lat, sprawdź nasza ofertę.

Izolacja termiczna do ogrzewania podczerwienią - wybierz sprawdzone rozwiązania

W naszej ofercie znajdziesz izolacje o wysokiej sprawności izolacyjnej. Wybór dobrej izolacji to podstawa uzyskania komfortu cieplnego we wnętrzu. Izolację Alufox można stosować z matą grzewczą Greenie, jest to optymalne rozwiązanie. Dodatkowo nasze izolacje są przyjazne środowisku i proste w montażu.