Reflektory szynowe trzyfazowe LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 5

Nowoczesne trójfazowe oświetlenie szynowe Blaupunkt jest nie tylko bardzo funkcjonalne, ale też efektowne. Zastosowanie reflektorów szynowych trójfazowych pozwala na dużo więcej kombinacji niż w przypadku reflektorów jednofazowych. Reflektory szynowe trójfazowe są nowocześniejszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem. Modele Blaupunkt Vision to wysokiej jakości reflektory, o dodatkowych funkcjach ściemniania i zmiany barwy światła. Zastosowanie ich w systemie oświetleniowym to gwarancja niezawodnego działania na długo.

Reflektory 3-fazowe jako nowoczesne oświetlenie techniczne

Systemy oświetlenia szynowego to bardzo praktyczne rozwiązania stosowane w domach i miejscach komercyjnych. Bardzo dobrze sprawdzają się w sklepach, gdzie liczy się jak najlepsze oddawanie barw. Tu jest to możliwe za sprawą wysokiego CRI. Reflektory 3-fazowe Blaupunkt Vision mają regulowaną barwę światła, dzięki czemu pomogą w stworzeniu nastroju. Dodatkowo możliwość regulowania, które źródło światła włączamy, pozwala każdorazowo dopasowywać natężenie i ilość światła, jakiego potrzebujemy.

Reflektor LED Blaupunkt - gwarancja niezawodności

Reflektor 3-fazowy Blaupunkt Vision 30 W posiada wysokojakościowe diody LED, które gwarantują do 50 000 h żywotności modelu. W przypadku reflektorów tej marki pozbawieni jesteśmy także uciążliwego efektu migotania, który jest nieprzyjemny nie tylko w wykorzystaniu komercyjnym, ale i w domu. Reflektory szynowe trójfazowe marki Blaupunkt występują w dwóch kolorach, można więc lepiej dopasować je do wnętrza. Niezawodność reflektorów podkreśla aż 36 miesięcy gwarancji.