Panele grzewcze Smart Wifi

Znaleziono produktów: 4
Panele grzewcze Smart Wifi

Panele grzewcze Smart Wifi to innowacyjne urządzenia, dzięki którym zarządzanie temperaturą w całym domu, mieszkaniu lub biurze jest bardzo proste. Wykorzystanie technologii iControl System, możliwość sterowania za pomocą aplikacji Tuya Smart, pilota lub termostatu, a także prozdrowotne właściwości ogrzewania podczerwienią to atuty paneli Smart Wifi marki Cronos. Połączenie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnej technologii stanowi przykład na to, że ogrzewanie domu może być bezpieczne, energooszczędne i wygodne.

Ogrzewanie podczerwienią a panele grzewcze

Ogrzewanie panelami grzewczymi to ekologiczna metoda ogrzewania daleką podczerwienią. Wykorzystanie promieni IR daje odczuwalne ciepło, które porównuje się do promieni Słońca. Dzięki temu jest przyjemne, pozytywnie wpływa na samopoczucie, a także wykazuje lecznicze właściwości. Zaletą wykorzystania promienników podczerwieni jest także wysoki poziom przetwarzania energii i brak strat ciepła, dzięki czemu panele grzewcze to sposób na energooszczędne ogrzewanie.

Panele grzewcze Smart Wifi - co to znaczy?

Promienniki podczerwieni, które wykorzystują do obsługi sieć Wifi, to najnowocześniejsze urządzenia z zakresu ogrzewania. Produkty marki Cronos są wyposażone w system zarządzania termostatem, pilotem, a także dają możliwość zarządzania poprzez połączenie panelu z telefonem za pomocą sieci WiFi. Specjalnie opracowana aplikacja Tuya Smart to innowacyjne podejście do tradycyjnego sposobu ogrzewania. Aplikacja jest prosta w obsłudze i pozwala na kontrolę temperatury, czasu pracy, a także zarządzeni kilkoma grzejnikami.