Lampy LED przemysłowe

Znaleziono produktów: 192
Przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe to nasza pasja, dlatego oferujemy szeroki wybór opraw, które z powodzeniem poradzą sobie w nawet najbardziej wymagających przestrzeniach, takich jak: hale produkcyjne, magazyny, stacje benzynowe i laboratoria. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty każdej kategorii - od klasycznych opraw liniowych po wytrzymałe lampy przemysłowe typu HighBay.

Sprawdzone oświetlenie

Duże przestrzenie przemysłowe wymagają lamp o wysokiej klasie szczelności, imponującej odporności mechanicznej i dużej jasności. Do takich lamp możemy z pewnością zaliczyć odporne lampy typu HighBay, hermetyczne oprawy liniowe oraz lampy stadionowe ARENA.

Bezpieczne lampy LED

W naszej hurtowni dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego w ofercie mamy także oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, takie jak oczka, oprawy ze znakami i awaryjne lampy liniowe.

Lampy do hodowli

Lampy do hodowli to jedno z najbardziej praktycznych zastosowań oświetlenia. Mamy zwiększające masę drobiu lampy Grow Booster, odporne na amoniak lampy do hodowli bydła Greenie Amoniaguard, czy system oświetleniowy do uprawy pomidorów Tomato Booster, który skutecznie zwiększa produktywność upraw.