Lampy LED przemysłowe

Znaleziono produktów: 98

Oświetlenie przemysłowe to nasza pasja, dlatego oferujemy szeroki wybór opraw, które odpowiadają na potrzeby wymagających przestrzeni takich jak hale produkcyjne, magazyny, stacje benzynowe i laboratoria. Znajdą państwo od klasycznych opraw liniowych po wytrzymałe lampy przemysłowe typu HighBay.

Strona

Oświetlenie dużych przestrzeni

Duże przestrzenie przemysłowe wymagają lamp o wysokiej klasie szczelności, dobrej odporności mechanicznej, dużej jasności, nieoślepiających i najlepiej energooszczędnych. Do takich lamp możemy zaliczyć odporne lampy typu HighBay, hermetyczne oprawy liniowe, czy lampy stadionowe ARENA.

Bezpieczne lampy LED

W naszej hurtowni dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego w ofercie mamy także oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, takie jak oczka, oprawy ze znakami i awaryjne lampy liniowe.

Lampy do hodowli

Lampy do hodowli to jedno z najbardziej praktycznych zastosowań oświetlenia. Mamy zwiększające masę drobiu lampy Grow Booster, odporne na amoniak lampy do hodowli bydła Greenie Amoniaguard, czy system oświetleniowy do uprawy pomidorów Tomato Booster skutecznie zwiększający produktywność upraw. Dlatego rolników i hodowców zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.