Lampy przemysłowe HighBay LED

Znaleziono produktów: 22
Lampy HighBay LED

Lampy typu HighBay to przemysłowe oświetlenie o dużej wytrzymałości. HighBaye posiadają wszelkie cechy niezbędne do zastosowania w trudnych warunkach. Lampy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest energooszczędne, odporne na czynniki zewnętrzne, oświetlenie o dużej jasności.

Lampy przemysłowe HighBay

HighBaye dostępne w naszej hurtowni to oświetlenie najwyższej jakości. Na uwagę zasługują HighBaye marki Blaupunkt o wysokiej wydajności świetlnej 155lm/W która świadczy o uzyskaniu dużej jasności przy niskim poborze energii elektrycznej. Wszystkie HighBaye posiadają dużą odporność mechaniczną minimum IK08 oraz klasy szczelności umożliwiające pracę w nawet ciężkich warunkach. Lampy typu HighBay to jedne z najlepszych opcji oświetlenia magazynu i hal przemysłowych, jednak znajdą zastosowanie również w przestrzeni zewnętrznej, jako np. oświetlenie parkingów.

Wierne oddawanie kolorów

Lampy przemysłowe HighBay skutecznie wydobywają barwy z otoczenia. Wszystko za sprawą wysokiej wartości CRI na poziomie 70-80 punktów. Produkty oświetlane światłem wyemitowanym przez lampy przemysłowe HighBay mienią się naturalnymi barwami, co może znacznie ułatwić pracę oraz znacznie uatrakcyjnić oświetlany obszar.