Lampy LED do hodowli

Znaleziono produktów: 18
Do hodowli

Oświetlenie LED znajduje coraz więcej zastosowań. Lampy do hodowli są przykładem praktycznego zastosowania najnowszej technologii LED do wzrostu produkcji produktów rolnych. Na HurtLamp.pl oferujemy lampy do hodowli zwierząt oraz lampy do uprawy roślin.

Lampy do hodowli zwierząt

W naszej ofercie znajdują się lampy do hodowli bydła Greenie odporne na działanie amoniaku. To lampy przeznaczone do zakładów przetwórstwa żywności, hodowli bydła i zakładów chemicznych o wysokim stężeniu amoniaku. Lampa jest niezwykle szczelna i wytrzymała na uderzenia, a jej stosowanie ogranicza koszty rachunków za prąd. Duże korzyści zapewnia lampa do hodowli drobiu Grow Booster Greenie. Sterując długością dnia świetlnego kur, lampa zwiększa ich nieśność, poprawia przyrost masy ciała oraz ogranicza kanibalizm w stadzie, obniżając poziom stresu zwierząt.

System oświetleniowy do szklarni przemysłowych Tomato Booster

Lampa Tomato Booster utrzymuje ciągłość uprawy w cyklu całorocznym i dodatkowo przyspiesza produkcję rozsady. Liczba wyprodukowanych warzyw z pomocą lampy Tomato Booster wzrasta do 40%, dzięki czemu rolnicy zwiększają swoje zyski przy niewielkiej inwestycji, która zwraca się do 18 miesięcy po zakupie. Lampy do uprawy to sposób na nowoczesne prowadzenie gospodarstw, który zyskuje wielu zwolenników zarówno wśród rolników, jak i osób prywatnych.