Greenie

Znaleziono produktów: 674
Greenie

Greenie to polska marka, która oferuje wysokiej jakości oświetlenie LED oraz ogrzewanie podczerwienią. Cechy charakterystyczne Greenie to oszczędność energii, wydajność oraz ekologiczność. Marka od lat pracuje nad tym, by oferować odbiorcom oświetlenie najwyższej jakości oparte o najlepsze komponenty i wykorzystujące najnowsze rozwiązania w branży oświetleniowej. Greenie posiada szeroką ofertę oświetlenia, zarówno do przemysłu, do przestrzeni komercyjnych, jak i zastosowań prywatnych. W ofercie znajdziemy cały przekrój produktów oświetleniowych: lampy przemysłowe, lampy uliczne, taśmy LED, reflektory aż po żarówki. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki Greenie.

Co wyróżnia produkty Greenie?

Przede wszystkim produkty Greenie zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Posiadają one odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Elementy oświetleniowe Greenie zostały stworzone na podstawie nowoczesnych technologii. Dodatkowo lampy oferowane przez Greenie charakteryzują się długą żywotnością oraz nawet 10-letnim okresem gwarancji. 

Greenie stawia na ekologię

Produkty marki Greenie powstają z myślą o środowisku. Dzięki nim oszczędzimy nie tylko czas, ale także pieniądze, a przede wszystkim zadbamy o ekologię, za sprawą zmniejszonej produkcji odpadów i mniejszego poboru prądu. Zastosowanie technologii LED w produktach Greenie, oraz inwestycja w wysokiej jakości diody gwarantuje wysokie parametry lamp. Światło w lampach LED nie migoce, świeci równomiernie, a oświetlenie służy o wiele dłużej niż tradycyjne lampy. W Greenie zespół inżynierów dba, by żadna nowinka oświetleniowa nie uszła ich uwagi, dlatego są na bieżąco ze wszystkimi udoskonaleniami.

Greenie - wszystko co niezbędne w oświetleniu

W katalogu Greenie znajdziemy wszystko co niezbędne do oświetlenia. Oświetlenie dekoracyjne np. taśmy LED czy specjalistyczne oświetlenie przeciwwybuchowe spełniające wymogi dyrektywy ATEX. Do biur przydadzą się reflektory szynowe, natomiast wodoodporne oprawy liniowe sprawdzą się w miejscach narażonych na wilgoć i wodę. Wszystkie oferowane lampy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.