Plafony LED

Znaleziono produktów: 259
Plafony LED

Oświetlenie sufitu za pomocą plafonów LED gwarantuje pełną funkcjonalność i zadowalający efekt aranżacyjny. Plafony LED, które oferujemy, powstały z najwyższej jakości komponentów pozwalających na uzyskanie różnorodnych kształtów. Oprawy są szczelne i wytrzymałe, a znaczna część z nich posiada stopień szczelności pozwalający na ich zastosowanie w ciągach komunikacyjnych i kuchniach. Plafony LED okażą się przydatne w różnego rodzaju pomieszczeniach - zewnętrznych i wewnętrznych.

 1. Plafon LED Greenie kwadratowy 24W
  Moc: 24
  Materiał wykonania: Aluminium
  Liczba lumenów: 1900
  Mocowanie: Wbudowane LED
  Kolor obudowy: biały
  Barwa światła: Biała ciepła
  Kąt świecenia: 120
  Kod Produktu: PMK24
  Cena detaliczna
  Zwykła cena 86,99 zł 70,72 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Plafony LED w HurtLamp.pl

Wyjątkową cechą naszych plafonów jest wykorzystanie różnych materiałów. Posiadamy lampy z tworzywa sztucznego, akrylu, metalu czy poliwęglanu pokrytego lakierem. W ofercie znajdują się plafony LED z miejscami na żarówki oraz plafony ze zintegrowanymi diodami LED najnowszej generacji np.Epistar 2835 SMD. Plafony LED to energooszczędne rozwiązanie dla domu i firmy. Wszystko za sprawą diod pobierających małą ilość energii.

Plafony LED - zastosowanie

Charakterystyczna budowa plafonów sprawia, że są to lampy, które doskonale sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak korytarze, kuchnie i łazienki. Część z naszych produktów cechuje wysoka szczelność IP44 oraz IP65, to znaczy, że są kompleksowo chronione przed bryzgami wody i pyłami. Plafony LED to wydajne i ekologiczne oświetlenie, które za sprawą minimalistycznego designu doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.