Żarówki LED

Znaleziono produktów: 125
Żarówki LED

Technologia LED z biegiem lat rozwija się coraz szybciej. Energooszczędne produkty cieszą się rosnącą popularnością ze względu na intensywne źródło światła, mniejsze zużycie energii, a przede wszystkim przyjazną barwę dla oka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z żarówek LED wpływa korzystnie nie tylko na oszczędności, ale także na środowisko.

Dlaczego żarówki LED cieszą się coraz większą popularnością?

Żarówki LED są coraz chętniej wykorzystywane, dlatego że są energooszczędne, a także służą dłużej niż tradycyjne żarówki. Dzięki temu w prosty sposób można uniknąć dodatkowych opłat. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jedna żarówka ledowa działa nawet przez 21 lat. Aby korzystać z tradycyjnych żarówek przez 21 lat należałoby zakupić 21 sztuk! W związku z tym, koszt zakupu żarówki ledowej zwraca się już po kilku miesiącach. Poza tym korzystanie z żarówek LED jest bardziej ekologiczne, gdyż wytwarzamy mniej odpadów. Ponadto żarówki LED emitują mniej dwutlenka węgla i szkodliwego promieniowania UV.

Jakie żarówki LED można znaleźć w naszej ofercie?

W naszej ofercie posiadamy żarówki LED z popularnymi gwintami: E27, E14, E40, G10, a także wiele innych modeli, które z pewnością wpiszą się w Państwa oczekiwania.