Żarówki LED

Znaleziono produktów: 84

Technologia LED z biegiem lat rozwija się coraz szybciej. Energooszczędne produkty cieszą się rosnącą popularnością ze względu na intensywne źródło światła, mniejsze zużycie energii, a przede wszystkim przyjazną barwę dla oka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z żarówek LED wpływa korzystnie nie tylko na oszczędności, ale także na środowisko.

Strona

Dlaczego żarówki LED cieszą się coraz większą popularnością?

Żarówki LED są coraz chętniej wykorzystywane, dlatego że są energooszczędne, a także służą dłużej niż tradycyjne żarówki. Dzięki czemu w prosty sposób można uniknąć dodatkowych opłat. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jedna żarówka ledowa posłuży nawet przez 21 lat, natomiast aby tradycyjna żarówka świeciła przez 21 lat należałoby zakupić 21 takich żarówek. W związku z tym, kosz zakupu żarówki ledowej zwraca się już po kilku miesiącach. Poza tym korzystanie z żarówek LED jest bardziej ekologiczne, gdyż nie tylko wytwarzamy mniej odpadów, ale żarówki LED emitują mniej dwutlenka węgla i szkodliwego promieniowania UV.

Jakie żarówki LED można znaleźć w naszej ofercie?

W naszej ofercie posiadamy żarówki LED z popularnymi gwintami: E27, E14, E40, G10, a także wiele innych modeli, które można dopasować w zależności od potrzeb.