Nemo

Znaleziono produktów: 281
Nemo

Marka Nemo jest jedną z najbardziej znanych firm zajmujących się oświetleniem LED na świecie. Najliczniejszą kategorią produktów Nemo są kinkiety oraz lampy ścienne. Marka wyróżnia się niebanalnymi kształtami kloszy, które są wykonane z najwyższą starannością. Marka Nemo to połączenie klasyki z nowoczesnością. Nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie tu odpowiedni produkt dla siebie.

Nemo - wyjątkowi twórcy

Obecnie projekty lamp Nemo są wykonywane przez najbardziej znanych projektantów na całym świecie. Takich jak między innymi Carlo Forcolini czy Karim Rashid. Obecnym właścicielem marki jest Federico Palazzari. Marka wyróżnia się niezwykle gustownym wykończeniem każdej lampy. Projekty marki łączą w sobie nowoczesne kształty z najbardziej rozwiniętymi technologiami, sprawiając, że są one niezwykle praktyczne i sprawdzą się w wielu wnętrzach.

Nemo - w poszukiwaniu unikalnych kształtów

Producenci marki Nemo nieustannie przesuwają twórcze granice, kreując produkty, które wprawiają w osłupienie nawet długoletnich znawców branży. Marka nieustannie eksperymentuje z formami produktów starając się dostarczyć klientom oryginalne oświetlenie, które znacznie urozmaici zamieszkiwaną przez nich przestrzeń.