Oświetlenie podtynkowe LED

Znaleziono produktów: 143
Podtynkowe

Lampy podtynkowe są niezwykle praktyczne. Zajmują mało miejsca i niemal idealnie komponują się z sufitem, dając interesujący efekt aranżacyjny. Ze względu na budowę i sposób montażu lamp podtynkowych, są one uniwersalne i sprawdzają się w wielu rodzajach miejsc. Oświetlenie podtynkowe warto zastosować w prywatnych domach, jak i w sklepach czy miejscach użyteczności publicznej. Gwarantują wysokiej jakości światło, będąc przy tym energooszczędne i ekologiczne.

 1. Oprawa LED downlight 15W Ø150mm - NW
  Moc: 15
  Temperatura światła [K]: 4000-4500
  Liczba lumenów: 1150
  Mocowanie: Panele
  CRI: >75
  Barwa światła: Biała naturalna
  Oszczędność roczna: 158.28
  Kąt świecenia: 150
  Kod Produktu: OSD15NW-IP
  Cena detaliczna
  139,99 zł 113,81 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Oświetlenie podtynkowe w HurtLamp.pl

Oświetlenie podtynkowe wymaga ingerencji w sufit, dlatego to doskonała opcja oświetlenia wybieranego już na etapie remontu. Zdarza się, że inne lampy wymagające belek i szyn nie mają racji bytu w określonych pomieszczeniach, lub też projekt pomieszczenia nie współgra z konkretną formą oświetlenia. Wtedy z pomocą przychodzą lampy podtynkowe. HurtLamp oferuje oświetlenie podtynkowe wysokiej jakości, o solidnym wykonaniu i wysokich parametrach. Energooszczędne lampy podtynkowe to dobra opcja do łazienek, korytarzy, przestrzeni biurowych i galerii handlowych.

Oświetlenie podtynkowe LED - wiele zastosowań

Oświetlenie podtynkowe warto zastosować w prywatnych domach, znajdą też zastosowanie w biznesie. Gwarantują wysokiej jakości światło, zapewniając oszczędność energii. Nie ingerują zbytnio w przestrzeń, dlatego są częstym wyborem w pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na lampy wiszące lub tam, gdzie nie chcemy zwracać na nie dużej uwagi, choć wybierając designerskie oświetlenie podtynkowe, warto je wyeksponować.