Bateryjne oświetlenie campingowe LED

Znaleziono produktów: 3

Oświetlenie LED bateryjne to najprostszy sposób na zapewnienie sobie oświetlenia podczas pobytu poza domem. Korzystając z zasilania bateryjnego, nie trzeba martwić się dostępem do stałego źródła prądu. Należy tylko zadbać o odpowiedni zapas baterii przy dłuższym wyjeździe. Bateryjne oświetlenie campingowe renomowanych producentów znajdziesz w bogatej ofercie naszej hurtowni.

 1. Latarka Nitecore kempingowa LR30 Yellow
  EAN: 6952506402908
  Liczba lumenów: 250
  Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kolor obudowy: niebieski
  Zasięg światła: 35
  Kod Produktu: LR30 YELLOW
  Ilość źródeł światła: 1
  Cena detaliczna
  169,00 zł 137,40 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Zasilanie bateryjne - przepis na nieprzerwaną pracę produktu

Bateryjne oświetlenie campingowe to doskonały wybór dla osób, którym zależy na długiej pracy produktu. Wybierając oświetlenie campingowe o zasilaniu bateryjnym nie musisz martwić się o konieczność naładowania akumulatora, po wyczerpaniu baterii po prostu wymienisz je na nowe. Omawiane rozwiązanie pozwala prowadzić nieprzerwane oświetlenie przez bardzo długi czas. Żywotność źródła zasilania nie stanowi już żadnego ograniczenia.

Zasilanie bateryjne - wygoda użytkowania

Produkty zasilane akumulatorem wymagają dostępu do stałego źródła prądu. W przeciwnym wypadku ich naładowanie staje się niemożliwe. Planując podróż w dziewicze rejony kraju, w których nie ma dostępu do elektryczności, warto wyposażyć się w oświetlenie, które może być zasilone małym kompletem baterii.