Lampy liniowe LED Greenie

Znaleziono produktów: 44
Lampy liniowe LED

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć powszechnie stosowanych lamp liniowych LED Greenie o różnych długościach. Są one stosowane zarówno w oprawach z pominięciem obecnych układów zasilających, jak i w oprawach dedykowanych dla oświetlenia LED. Oprawy liniowe LED Greenie mogą być stosowane na halach przemysłowych, w magazynach, szkołach, czy sklepach. Lampy liniowe Greenie o podwyższonej klasie szczelności np. oprawa liniowa Greenie hermetyczna może być także wykorzystana do pracy w trudniejszych warunkach np. w sortowniach, chłodniach, basenach, albo być wykorzystana na zewnątrz. W bogatej ofercie opraw liniowych Greenie znajdują się lampy liniowe do wszelkich zastosowań, zapoznaj się z ofertą.

 1. Lampa liniowa LED Professional 150cm 60W NW
  Moc: 60
  Temperatura światła [K]: 4000
  Liczba lumenów: 7800
  Materiał wykonania: Aluminium
  Ściemnianie: nie
  CRI: >80
  Kolor obudowy: biały
  Barwa światła: Biała naturalna
  Kod Produktu: LHP60NW
  Kąt świecenia: 120
  Oszczędność roczna: 355.33
  Cena detaliczna
  329,99 zł 268,28 zł Cena hurtowazaloguj się i zobacz cenę

Czym charakteryzuje się oświetlenie liniowe?

Oświetlenie liniowe to przede wszystkim znane świetlówki, które są stosowane w różnych zakładach pracy, magazynach, salach gimnastycznych czy szkołach. Poza tym Greenie w swojej ofercie także hermetyczne oprawy ze zintegrowanym źródłem światła, które posiadają różne moce i różne długości. Dzięki temu można idealnie dopasować oświetlenie do wnętrza, zapewniając tym samym odpowiednią ilość światła i optymalne parametry lampy.

Dlaczego warto oszczędzać energię korzystając z lamp liniowych LED od Greenie?

Oprawy LED Greenie mają dłuższą żywotność, a przy tym zużycie przez nie energii jest mniejsze niż lamp tradycyjnych. Pozwala to na zaoszczędzenie energii elektrycznej i jest korzystne dla środowiska. Różnica w wykorzystaniu technologii LED jest zauważalna dla każdego odbiorcy, jednak najwięcej korzyści odnoszą Ci, którzy korzystają z lamp przez długi czas. Dzieje się tak w zakładach produkcyjnych, magazynach itp. Dużo mniejszy pobór mocy przez oprawy liniowe Greenie i zminimalizowane dzięki temu koszty są zauważalne bardzo szybko.

Lampy liniowe LED Greenie - modele wodoodporne

Greenie oferuje duży wybór opraw oświetleniowych liniowych po to, by każdy przedsiębiorca i osoba prywatna mogli dopasować oświetlenie do własnej działalności i zastosowania. Dlatego znajdują się tu także profesjonalne modele opraw hermetycznych oraz lampy liniowe Greenie wodoodporne. Wysoka klasa szczelności oświetlenia jest bowiem wymagana w wielu działalnościach.