Gwarancja jakości i parametrów

Każdy z oferowanych przez nas produktów jest poddawany skrupulatnym testom poprzedzającym ich wprowadzenie do sprzedaży. Pozwala nam to zachować pewność, że udostępniane Państwu przez nas produkty mają jak najlepsze parametry jakościowe. Ponadto udzielamy do 10 lat gwarancji, co świadczy o wysokiej jakości i trwałości naszych produktów.

Wykonujemy testy i pomiary sprzedawanych produktów

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów / dystrybutorów którzy przeprowadzają niezależne testy oferowanych produktów w celu potwierdzenia ich parametrów oraz jakości.

Współpraca z Politechniką Warszawską

Razem z Politechniką Warszawską przeprowadziliśmy badania dotyczące wpływu scen świetlnych na atrakcyjność oświetlanych przedmiotów oraz zachowania konsumenckie. Projekt finansowany był w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a w jego wyniku powstały 3 unikalne prototypy lamp LED. Jednym z zadań projektu była analiza parametrów oświetlenia obejmująca barwę i natężenie światła. W kolejnych etapach opracowano diody z odpowiednio wysokim współczynnikiem CRI i rozkładzie zbliżonym do światła dziennego, czego efektem było wyselekcjonowanie kilku typów diod LED, które najlepiej sprawdzają się do odwzorowywania scen oświetleniowych. Wyniki badań posłużyły opracowaniu sterownika wraz z docelowym programem sterującym scenami oświetleniowymi. Więcej o projekcie przeczytasz tutaj.