Eko rozwiązania dla firm

Niezawodne oświetlenie liniowe LED dla biur, hal przemysłowych i handlowych

Greenie Polska stworzyła specjalną ofertę dedykowaną dla właścicieli i zarządców biur, urzędów, lokali użytkowych, szkół oraz innych miejsc wielkopowierzchniowych wykorzystujących do tej pory tradycyjne świetlówki fluorescencyjne. Oferta polega na wymianie tradycyjnego oświetlenia na nowoczesne ledowe i tym samym redukcję kosztów za energię na światło o ponad 50%. Dla biur proponujemy przede wszystkim świetlówki oraz panele LED.

Świetlówki LED

Świetlówki LED

Świetlówki LED są niezwykle ekonomicznym zamiennikiem tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Mogą być zamontowane w tradycyjnych oprawach w których wcześniej świeciły zwykłe świetlówki, z tym że wymagają one usunięcia (odłączenia) z nich balastu i starterów. W porównaniu z pierwowzorem, świetlówki LED zużywają  2- 3 razy mniej energii. Cechują się znacznie większą żywotnością (najdłuższą wśród dostępnych na rynku źródeł światła) a włączanie/wyłączanie ich nie powoduje skrócenia ich czasu działania. W naszej stałej ofercie mogą Państwo znaleźć świetlówki – T8 oraz T5 różniące się mocą i długością, dzięki czemu łatwo je dopasować do potrzeb przestrzeni. T5 oferowane są z wbudowanym sterownikiem lub z oprawą. Każda długość świetlówki dostępna jest także w wersji z matową lub klarowną przesłoną. Przesłona matowa powoduje lepsze rozproszenia światła na boki a co za tym idzie mniej skupiony strumień, który nie razi w oczy. Świetlówki, jak każde źródło światła LED można również dobrać pod kątem barwy emitowanego światła, która ma znaczenie, zależnie od charakteru miejsca w którym działa. Na zamówienie wykonujemy świetlówki w dowolnej konfiguracji.

Zalety świetlówek LED marki Greenie:

 • stosujemy nowoczesne i wysoce wydajne trójwarstwowe diody smd 3014
 • częste włączanie i wyłączanie nie powoduje skrócenia żywotności
 • wysoka jakość strumienia świetlnego
 • kilkukrotnie mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła
 • brak efektu migotania bądź efektu stroboskopowego


Panele LED

Panele LED

Dodatkową propozycję dla biur stanowią panele LED, które również bazują na wydajnych diodach SMD typu 3014 firmy Epistar. Wysokie zagęszczenie diod na krawędziach panelu zapewnia równomierny i jednolity strumień światła z całej powierzchni panelu. Zapewnia to niezwykle nowoczesny i estetyczny efekt oświetleniowy. Panele LED dzięki swej cienkiej konstrukcji są niezwykle subtelnym materiałem, który nada nowoczesnego wyglądu każdemu pomieszczeniu. Można je montować w lub pod sufitem, ale także na ścianach. Do każdego panelu dołączony jest system montażu podwieszanego, uchwyty lub klamry samozaciskowe.

Na Hurtlamp.pl znajdą Państwo panele w różnych rozmiarach i o różnych zakresach mocy. W biurach najczęściej stosowanym modelem jest panel 600x600mm 36W jako zamiennik dla opraw rastrowych z czterema świetlówkami 18W. Panel 600x600mm pasuje także jako wkład do standardowych sufitów podwieszanych w systemie Armstrong.

Nasza podstawowa oferta obejmuje prostokątne panele:

 • 300x300mm - 18W
 • 600x300mm - 18W
 • 600x600mm - 36W
 • 1200x300mm - 45W
 • 1200x600mm - 55W
Panele LED

Wybór barwy świecenia zależy od preferencji Twojej firmy. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać także panele świecące na wybrany kolor. Przy zamówieniu większych rozmiarów jesteśmy w stanie wykonać także panele o rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta.

W ofercie znajduje się także panel okrągły LED o średnicy 240 mm i mocy 14.4W. Panele LED nadają się do wszechstronnego zastosowania ze względu na nowoczesny, płaski design oraz wydajny strumień świetlny. Każdy panel posiada zasilacz umożliwiający podłączenie go do standardowej instalacji 230V.

Powyższe produkty to przykładowe pozycje, które najczęściej stosujemy przy aranżacji oświetlenia biur. Oczywiście zależnie od zapotrzebowania w Państwa firmie możemy zaoferować także inne rozwiązania oświetleniowe LED, w tym między innymi różnej wielkości oprawy sufitowe oraz żarówki LED o każdym typie gwintów i szerokim zakresie mocy oraz barw świecenia. Z przyjemnością dopasujemy odpowiednie oświetlenie do wymogów Państwa firmy, stworzymy ewaluacje budżetową aby zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Wydajne oświetlenie dla hal magazynowych, produkcyjnych i handlowych

Właściwe oświetlenie zakładu pracy jest jednym z warunków prawidłowego ich funkcjonowania. To jakie parametry ma mieć takie oświetlenie regulują europejskie dyrektywy BHP. Systemy świetlne LED to rozwiązanie optymalne dla wielkopowierzchniowych obiektów, w których pozwalają na wielką redukcję wydatków związanych z opłatami za energię elektryczną, usługami konserwacyjnymi i wymianą lamp. Zastosowanie oświetlenia LED pozwala także sprostać ograniczeniom przyłącza elektrycznego - moc zastosowanych urządzeń świetlnych LED to tylko 20-30% mocy oświetlenia tradycyjnego.

Wybierając innowacyjne rozwiązania świetlne z naszej oferty mogą Państwo poprawić bezpieczeństwo i samopoczucie  oraz wydajność swoich pracowników, jednocześnie dokonując znacznych oszczędności na rachunkach za prąd. Oświetlenie LED marki Greenie i Blaupunkt pozwala zredukować koszty oświetlenia nawet o 80%. Jednocześnie oferujemy czyste białe światło o bardzo dobrych parametrach, wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie i wywiera niekorzystny wpływ na jakość pracy

Dlaczego oświetlenie typu LED jest korzystne dla Twojej firmy?

 • redukcja kosztów oświetlenia,
 • gwarantuje najlepszą jakość światła oraz niezawodność,
 • stwarza idealne warunki pracy dla Ciebie i Twoich pracowników,

Oferujemy specjalną ofertę dla firm, w której proponujemy idealne rozwiązania bazujące na diodach LED. Możemy także wykonać na zamówienie oświetlenie o dowolnych parametrach.

Żarówki przemysłowe Alu Corn
W ofercie posiadamy żarówki LED AluCorn o mocy od 20W do 100W, zarówno na gwincie E40 jak i E27. Na życzenie klienta wykonujemy żarówki wg. określonej specyfikacji dotyczącej barwy światła, mocy oraz rodzaju mocowania.

Żarówki przemysłowe typu Alu Corn

Rynkowa nowość - obecnie najbardziej wydajny pod względem oszczędności energii oraz kosztów zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenkowych. Przy dookólnym rozsyle światła może być z powodzeniem stosowana w dotychczasowych oprawach o pionowej lub poziomej orientacji - najczęściej w reflektorach oraz „kubłach” przemysłowych (goliat). Zastosowanie wewnętrznego aluminiowego trzpienia oraz aktywnej wentylacji pozwala osiągnąć bardzo dużą wydajność – ponad 100Lm/W. Przy aktywnym chłodzeniu, żarówka się nie nagrzewa (temperatura przy pracy 24h/dobę nie przekracza 36°C), co z kolei gwarantuje jej długowieczność, a nam pozwala udzielić 3-letniej gwarancji. Współczynnik mocy (power factor) PF > 95%. Dzięki wykorzystaniu gwintu E40 lub E27 może bezpośrednio zastąpić lampy starego typu. W przypadku lamp sodowych i metahalogenków konieczne jest ominięcie „dławika”.

Świetnie sprawdzi się w halach i magazynach, ale także jako oświetlenie uliczne oraz parkowe.
Produkt wszechstronnie sprawdzony oraz przetestowany – posiada atest niemieckiego TUV.

Zalety:

 • prosty montaż w obecnych oprawach,
 • 3-letnia gwarancja,
 • wydajność świetlna ponad 100Lm/W,
 • wysokiej jakości diody amerykańskiego producenta, firmy BRIDGELUX,
 • certyfikaty i atesty: TUV, ETL, CE, RoHs,
 • unikalny system chłodzenia gwarantujący bezawaryjne działanie,
 • rozsył światła we wszystkich kierunkach,
 • wyjątkowo krótki czas zwrotu z inwestycji – jeszcze w okresie gwarancyjnym
Panele grzewcze

Ogrzewanie podczerwienią dla firm

Urządzenia wykorzystujące promieniowanie podczerwone do ogrzewania są z powodzeniem stosowane w wielu krajach świata. Do Polski dotarły jednak dość niedawno. Firma MTEcology jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, która oferuje maty oraz panele grzewcze na podczerwień. Poniżej przedstawiamy ofertę dla firm i instytucji zainteresowanych skorzystaniem z tego najnowszego osiągnięcia nanotechnologii w dziedzinie ogrzewnictwa.

Szybka instalacja paneli grzewczych oraz mat

Niewątpliwą korzyścią dla firm jest prosta i szybka instalacja ogrzewania podczerwienią. Panele w zasadzie nie wymagają instalacji, natomiast matę bez większych problemów można zamontować już w jeden dzień. Inną niezaprzeczalną zaletą mat grzewczych Greenie jest fakt, iż są tanie w użytkowaniu. Metr kwadratowy maty pobiera jedynie 220W w ciągu godziny pracy, a aby odpowiednio ogrzać pomieszczenie wystarczy zaledwie 6 godzin pracy maty w ciągu doby. Mata nagrzewa się w ciągu kilkunastu minut dając ciepło równomiernie odczuwane w całym pomieszczeniu. Warto tutaj dodać, że ciepło odczuwalne zawsze jest 2-4°C wyższe niż docelowa temperatura ustawiona na termostacie zatem jest to kolejnym plusem.

Kolejnym idealnym rozwiązaniem do wykorzystania w biurach, lokalach handlowych i firmach są panele grzewcze na podczerwień. Nasza firma realizowała projekt instalacji takich paneli w systemie sufitów podwieszanych typu Armstrong. Panele ze względu na swoje uniwersalne wymiary oraz elegancki wygląd, idealnie wpasowały się w instalacje sufitu podwieszanego tworząc zintegrowany z termostatami system ogrzewania.

Panele: białe aluminium, czarny szklany, lustrzany

Design

Zaletą paneli Greenie jest ich design – można wybrać wśród trzech typów i dostosować wygląd panelu do wystroju wnętrza. Twoja firma może wybierać spośród białej pleksi, na której można nadrukować dowolne zdjęcie lub obraz, czarnego bardzo efektownego szkła oraz wysokiej jakości lustra. Zatem panel grzewczy staje się już nie tylko urządzeniem służącym do ogrzewania, ale także eleganckim wykończeniem każdego pomieszczenia.

Zdrowie

Warto też wspomnieć o korzyściach zdrowotnych jakie może przynieść przebywanie w pomieszczeniach ogrzewanych podczerwienią. Mały udział ciepła konwekcyjnego zapobiega wzbijaniu się kurzu oraz innych cząstek, co jest zbawienne dla osób cierpiących na różne alergie lub astmatyków. Dodatkowo dzięki temu, że promienie podczerwone emitowane przez nasze urządzenia grzewcze absorbowane są przez ściany, sufity i podłogi – zapobiega to powstawaniu wilgoci i rozwojowi pleśni oraz grzybów. Montując ogrzewanie na podczerwień marki Greenie możesz stworzyć sobie i swoim pracownikom przyjazną oraz zdrową atmosferę w miejscu pracy.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@greenie.pl
Lub zadzwoń: (22) 842 22 32

Kontakt »