Casablanca

Znaleziono produktów: 50

Niemiecka marka Casablanca została założona w 1980 roku przez projektanta Dietera K. Weisa. Marka głównie specjalizuje się w wyrobach z dmuchanego szkła oraz ręcznie cyzelowanych materiałów takich jak, np. szczotkowane aluminium. Marka Casablancca to przede wszystkim minimalizm, prostota oraz niezwykła funkcjonalność, która stworzy niesamowity klimat w wielu wnętrzach.

Strona

Casablanca - spora funkcjonalność

Lampy Casablanca w doskonały sposób uzupełnią wiele pomieszczeń. Poszczególne modele lamp sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych z klasycznym charakterem. Marka Casablanca wyróżnia się również starannym wykonaniem i korzystaniem z najwyższej jakości materiałów. Lampy wykonane z aluminium charakteryzują się futuryzmem, a lampy ceramiczne są bardzo minimalistyczne. Z kolei matowe, mleczno-białe szklane klosze lamp z pewnością dodadzą ciepła i wyjątkowego stylu wielu wnętrzom.

Niemiecka jakość w lampach Casablanca

Wiele osób ceni markę Casablanca z tego względu, że są to lampy wykonane z najwyższej jakości materiałów. Lampy Casablanca wyróżniają się dbałością o każdy szczegół. Sprawdzą się u osób, które cenią elegancję, klasę oraz minimalizm.