Czas realizacji zamówienia

Większość produktów wysyłamy tego samego dnia

Dzięki platformie B2B hurtlamp.pl mają Państwo dostęp do naszych bieżących stanów magazynowych. Jeśli produkt w wymaganej ilości jest dostępny w naszym magazynie, oraz zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 14:00 danego dnia, dostawa zamówienia jest realizowana w ciągu 24h. 

Dłuższy czas oczekiwania

Na niektórych produktach możesz spotkać się z oznaczeniem „Wysyłamy w 1-3 dni” lub „Wysyłamy w 3-7 dni”. Oznacza to, że produktu nie posiadamy w magazynie, jednak już go sprowadzamy i wysyłka do Ciebie nie będzie trwała dłużej niż podany maksymalny czas oczekiwania. Zawsze dążymy do tego, by skrócić Twój czas oczekiwania na zamówienie.

Produkty na zamówienie

Nieliczne produkty nie są dostępne dopóki nie zostaną zamówione. Aby określić dokładny czas realizacji takiego produktu - skontaktuj się z nami za pomocą formularza, napisz na adres sklep@ekotaniej.pl, lub zadzwoń na infolinię: (22) 842 22 32 (pn.- pt.: 9:00 - 18:00)

Dropshipping

Oferujemy sprzedaż w ramach dropshippingu - w odróżnieniu od standardowego sklepu internetowego, w którym asortyment znajduje się w magazynie, towar wysyłany jest bezpośrednio od zewnętrznego dostawcy. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści przy minimalnych kosztach.